Konzultant/-ka internetového marketingu

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Virtua.cz zabývající se internetovým marketingem. Z důvodu dalšího rozšiřování týmu hledáme vhodné kandidáty na výše zmíněnou pozici.

Náplň práce:
Konzultace a návrhy řešení v oblasti internetového marketingu, příprava nabídek a prezentací pro klienty, vedení obchodních jednání, komunikace se stávajícími klienty, péče o ně.

Požadujeme:
Min. SŠ vzdělání, základní přehled v oblasti internetového marketingu (SEO, PPC, sociální sítě atd.), obchodní praxe v oblasti internetu výhodou, příjemné a profesionální vystupování, flexibilita, samostatnost, zdravé sebevědomí, živnostenský list výhodou.

Nabízíme:
Práci na hlavní pracovní poměr (možno i na ŽL), nadstandardní platové ohodnocení (fixní částka 15 000 Kč + 15% z obratu), administrativní podporu (z kampaní generujeme obchodní příležitosti a ty jsou předávány konzultantovi), po zapracování služební auto (po dvou měsících úspěšného plnění obchodního plánu), pružnou pracovní dobu, mladý kolektiv.

Místo práce: Ústí nad Labem

Termín nástupu: Ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 5. 12. 2011, 09:18

JOBSYSTEM s.r.o.

Solovská 106/42
18000 Praha 8
224 814 391
www.jobsystem.cz
Více info:
Doporučte tuto práci
Chci více info o této pozici
Obor
Informační technologie, Obchod a cestovní ruch, Marketing, reklama, média  
Plat
fixní částka 15 000 Kč + 15% z obratu  
Lokalita
Ústí­ nad Labem  
Pracovní poměr
Práce na HPP  
Kontaktní osoba
Eva Grundová  
e-mail
 
Telefon
224 814 391  
Šup s tím na FaceBook
Další inzeráty s nálepkami:
 

© 2009 empleo.cz O nás