Konzultant IT se zaměřením na ERP systém

Společnost ITeuro poskytuje svým zákazníkům profesionální služby a perspektivní řešení zaměřená na zvyšování efektivity řízení výrobních podniků. Toho dosahuje implementací podnikových informačních systémů s důrazem na správné nastavení procesů. Poradenstvím v oblasti logistiky (výrobní, skladové a distribuční), plánování a řízení výroby, umožňuje výrobním podnikům optimalizovat vnitropodnikové procesy, zvyšovat výkonnost a dosahovat kvalitnějších výsledků vedoucích k posílení pozice na trhu. Na podporu svých záměrů ITeuro využívá produkty americké společnosti Infor, která je s více než 70 000 zákazníky nejvýznamnějším tvůrcem podnikových aplikací.

Náplň práce:
- Realizace a vedení projektů optimalizace firemních procesů u zákazníků
- Popis a analýza současného stavu firemních procesů, tvorba návrhů na zlepšení
- Analýza a návrhy na efektivnější využití informačních systémů zákazníků pro řízení podnikových procesů
- Vedení projektů realizace opatření ke zlepšení úrovně firemních procesů u zákazníků
- Vzdělávaní zaměstnanců zákazníků

Požadujeme:
- Vysokoškolské vzdělání
- Aktivní přístup k dalšímu vzdělávání a rozvoji dovedností
- Schopnost analytického myšlení, prezentační dovednosti
- Flexibilita, schopnost práce u zákazníků
- Zkušenosti s používáním ERP systému ve výrobní firmě výhodou
- Základní znalost MS SQL výhodou
- Komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme:
- Zajímavá samostatná práce v české společnosti
- Prostor pro profesní růst a osobní realizaci
- Různorodá práce v kontaktu s manažery výrobních firem v ČR
- Získání dalších zkušeností a podnětů k vlastnímu rozvoji
- Firemní benefity: dovolená navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na ŽP a PP, profesní vzdělávání, výuka angličtiny.

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: 1. 1. 2015

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 3. 11. 2014, 11:37

Obor
Informační technologie
Plat
0
Lokalita
Moravskoslezský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
itx 405
erpx 12