Konzultant / Account Manager

CoLin s.r.o. - PR agentura s 15-ti letou historií na českém trhu hledá PR konzultanta / Account Managera pro oblast ICT.

Náplň práce:
Vedení klientů, příprava komunikačních strategií a PR plánů, tvorba textů, komunikace s novináři.

Požadujeme:
VŠ vzdělání. Spokojeného člověka, který ví, co chce, má praxi v PR, marketingu nebo novinařině. Má tento obor rád, takže si život bez hltání médií a psaní textů sice dovede představit, ale jenom na chvíli. Člověka, který je klientům partnerem, nehledá zaměstnání, práci bere jako přirozenou součást života, protože ho (povětšinou) baví a chce v ní něco dokázat.
Praktické požadavky: Vynikající znalost angličtiny, schopnost tvořit poutavé texty.

Nabízíme:
Práci pro prestižní klienty, prostor pro seberealizaci, fajn kolegy, podporu a zázemí PR agentury. Možnost pracovat v kanceláři, ale i z domova. Plný nebo částečný pracovní úvazek, možnost i na živnostenský list.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 3. 4. 2013, 15:41

Obor
Marketing, reklama, média
Plat
Dohodou
Lokalita
Praha
Pracovní poměr
Práce na HPP nebo VPP

Další inzeráty s nálepkami:
PRx 17
médiax 23