Kontrolor kvality OSVČ - Belgie

Jste středoškolák a stále hledá uplatnění na trhu práce v ČR? Určoval/a byste si rád/a pracovní dobu sám / sama? Chtěl/a byste se zdokonalit v anglickém jazyce a rád/a byste vycestoval/a do zahraničí se spolehlivou společností? Jsme tu právě pro Vás. V současné době hledá naše společnost nové kolegy a kolegy do našeho týmu na pozice KONTROLOR/KA KVALITY (OSVČ) v BELGII.

Náplň práce:
- Vizuální kontrola kvality výrobků
- Kontrola funkčnosti výrobků a s tím spojené jednoduché opravy
- Dodržování požadavků na kvalitu výrobku
- Příprava výrobků k expedici (kontrola, opravy, balení)
- Vedení požadované dokumentace
- Řešení nastalých problémů a komunikace uvnitř týmu

Požadujeme:
- Min. SŠ vzdělání
- AJ na komunikativní úrovni podmínkou
- ŽL a řidičský průkaz skupiny B podmínkou
- Smysl pro detail
- Manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost
- Schopnost rychle se rozhodnout
- Ochota pracovat ve směnném a víkendovém provozu

Nabízíme:
- Firemní ubytování a dopravu hrazené společností
- Zaškolení v daném oboru
- Turnusová délka pobytu dle dohody
- Platové ohodnocení odpovídající kariérnímu růstu
- Práci vhodnou i pro ženy

Výhody práce v naší společnosti:
- Zdokonalení se v anglickém jazyce
- Práce v mladém kolektivu
- Firemní ubytování a dopravu hrazené naší společností
- Svobodné plánování turnusů (agendy)
- Kariérní růst a mnoho dalších výhod
Vytvořeno: 17. 10. 2016, 15:09

Jetty s.r.o.

nám. Husovo 82
28201 Český Brod
+420732863178
Obor
Auto-Moto, Kvalita a kontrola jakosti (QA), Výroba a provoz
Plat
30000 - 35000
Lokalita
Česká republika
Pracovní poměr
Práce na živnosťák
Kontaktní osoba
Eva Vinohradníková