Konstruktér forem a nástrojů

Pro našeho klienta hledáme kandidáty/ky na pozici konstruktér s možností zajímavých podmínek Home Office.
Klient je velkou výrobní firmou vyrábějící produkty pro automobilový a strojírenský průmysl.
Region Orlickoústecko.
Podrobnější informace naleznete na stránkách www.omniapro.cz.

Náplň práce:
- Návrhy a konstrukce vstřikovacích forem/tvářecích nástrojů
- Optimalizace nástrojů spojená se zaváděním do sériové výroby
- Zodpovědnost za svěřené projekty
- Spolupráce v projektových týmech
- Komunikace se zákazníky

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Znalost 3D modelování
- Praxe v konstrukci vstřikovacích forem nebo tvářecích nástrojů
- Technické myšlení
- Znalost AJ/NJ výhodou

Nabízíme:
Motivační finanční ohodnocení, práci v dynamicky se rozvíjející firmě, moderní pracovní prostředí, možnost dalšího vzdělávání, zaměstnanecké benefity. Zajímavé podmínky home office.

Místo práce: Orlickoústecko

Termín nástupu: Dohodou

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis (nejlépe e-mailem personalni@omniapro.cz, do předmětu zprávy: „Vaše jméno“ konstruktér). Následně Vám bude zaslána žádost o vyjádření souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Platnost inzerátu končí 5. 3. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 5. 2. 2015, 13:32

Obor
Výroba a provoz, Průmysl
Plat
dohodou
Lokalita
Jihomoravský kraj