KONSTRUKTÉR

Naše společnost Karel Kaňák, s.r.o. patří mezi špičku v oblasti výroby výsekových nástrojů pro obalový průmysl. V současnosti do svého týmu hledáme šikovného pracovníka na pozici: KONSTRUKTÉR.
Zajímáte se o techniku?
Umíte číst technické výkresy?
Chcete také, aby Vás práce bavila?
Pokud je odpověď ANO, pak to budete možná Vy, kdo posílí náš tým.
Výsledkem Vaší práce bude včas a správně nakonstruovaný elektronický výkres.

Náplň práce:
Konstrukční zpracování dat v programu CAD, příprava podkladů pro výrobky, vytváření vzorků a ověřování jejich funkčnosti.

Požadujeme:
Schopnost pracovat samostatně, schopnost číst technické výkresy, ovládat alespoň jeden z konstrukčních programů, ochotu naučit se i něco nového, výhodou je komunikační znalost německého nebo anglického jazyka. Vzdělání min. SŠ s maturitou.

Nabízíme:
V případě, že si Vás vybereme, čeká Vás stabilní práce, ve které dostanete příležitost využít nejnovějších technologií, naučíme Vás vše potřebné a budete se podílet na úspěchu celé firmy. Za dobré výkony Vás adekvátní odměna nemine.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, těšíme se na Váš životopis, který můžete zaslat do 31.5.2012.

Místo práce: Skalice u České Lípy

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 27. 4. 2012, 09:08

Obor
Ostatní
Plat
Dohodou
Lokalita
Česká Lípa