Konstruktér – automatizační technika

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost TECHNOPARK CZ s.r.o., česká firma s 20-ti letou tradicí, zabývající se velkoobchodním prodejem automatizační techniky pro vrata, brány a parkovací systémy pro soukromý sektor i průmysl v celé ČR.

Náplň práce:
- Provádí zpracování konstrukční dokumentace a určení rozměrových a materiálových norem.
- Provádí změny v konstrukční dokumentaci.
- Rozhoduje o vhodnosti použití materiálu.
- Analyzuje konstrukční dokumentaci, technické podmínky zakázky, vliv konkrétních změn na nákladovost.
- Eviduje vlastní konstrukční dokumentaci a její změny, zakázkové listy, kopie odchylek.
- Řeší vývoj a výrobu nových výrobků, případně zdokonalování již vyráběných komponentů.
- Zajišťuje minimalizaci výrobních nákladů.
- Provádí výpočty pro výrobu.
- Provádí dozor ve výrobě.
- Spolupracuje se skladem.
- Komunikuje se zákazníky.

Požadujeme:
- Min. SŠ vzdělání – strojní zaměření.
- Praktická zkušenost v konstruování 2 roky – výhodou.
- Výborná znalost čtení výkresové/technické dokumentace podmínkou.
- Velmi dobrá znalost AutoCad Inventor podmínkou.
- Samostatnost při řešení konstrukčního zadání.
- Pečlivost při práci s technickou dokumentací.
- Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou.
- ŘP sk. B.

Nabízíme:
- Zaměstnání v silné prosperující společnosti.
- Závodní stravování, penzijní připojištění po 5-ti letech u firmy.
- Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy.
- Plat: základ 25.000 Kč, s možností zvyšování.

Místo práce: Brno - Královo Pole

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: roman.m@technopark.cz

Platnost inzerátu končí 9. 7. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 9. 6. 2016, 11:41

Obor
Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj