Key Account Manager – mzda až 50 000,-

Autorizovaný servis značky Škoda v Praze, působící na trhu již 20 let, expanduje a roste. Proto hledá vhodného kandidáta na pozici KEY ACCOUNT MANAGER (OBCHODNÍK).

Náplň práce:
Chcete samostatně pracovat v malé firmě, získávat významné zákazníky s autoparkem a pečovat o ně, být řízen přímo majitelem, mít zajímavou, pestrou práci, mít možnost profesního a osobního růstu a být za to velmi dobře finančně a morálně ohodnocen/a?
Jsem ředitelem úspěšného značkového autoservisu v Praze a hledám budoucího prodejce nových automobilů. Jsem velmi pracovitý, cílevědomý s kultivovaným projevem, přísný sám na sebe i na své okolí. Dovedu ocenit dobrou práci finančně i pochvalou.

Požadujeme:
- umíte prodat produkt, i když si zákazník myslí, že jej nechce a nepotřebuje?
- neznáte slovo „nejde“?
- jste zvyklý/á tvrdě pracovat?
- jste tvůrčí a napaditý/á?
- slyšíte na výzvy?
- rád/a pracujete v týmu a víte, že jedině v týmu je síla?
- máte chuť se stále vzdělávat?
- máte pozitivní myšlení?
- máte příjemné vystupování a vzhled?
- umíte být loajální k firmě?
- chcete žít na plno a radovat se nejen ze svých úspěchů, ale i z úspěchů celého týmu?
- chcete s námi jezdit do Alp na lyže a na kolo?

Odpověděl/a-li jste kladně na výše uvedené otázky, pak jste ten/ta, kterého/kterou hledám do našeho týmu mladých příjemných lidí pro další rozvoj naší klientely.
Rozhodně nehledám někoho, kdo očekává teplé pracovní místo a každodenní čekání až mu „padne“.

Znalost cizích jazyků nepožadujeme.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem. V motivačním dopise prosím uveďte odpovědi na následující otázky:
1. Proč reagujete na náš inzerát a čím Vás naše nabídka oslovila?
2. Proč bychom si měli vybrat právě Vás?
3. Co považujete za svůj největší obchodní úspěch?

Nabízíme:
- odměnu až 50 000,- (30 000,- + procento z tržeb)
- skutečně velmi zajímavou práci
- příjemné a moderní prostředí
- produktové školení a do začátku pomoc
- typ pracovní smlouvy dle dohody (HPP nebo ŽL)

Místo práce: Praha 4

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte! V motivačním dopise prosím odpovězte na výše uvedené otázky.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 13. 10. 2014, 14:12

Obor
Obchod a cestovní ruch, Auto-Moto
Plat
0
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2575
prodejx 1387
keyx 15
managerx 211
autox 197