Key account manager linie Food Service - pro Čechy

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Společnost AG FOODS Group a.s. zabývající se vývojem, výrobou a prodejem nápojových směsí.

Náplň práce:
- prodej produktů a služeb společnosti
- akvizice nových zákazníků a péče o stávající v segmentu Zdravotnicí, sociální sféra
- péče o klienty v oblasti stravování dospělých
- udržování a rozvoj obchodních vztahů s klíčovými zákazníky
- úzká spolupráce s oddělením marketingu a s ředitelem linie
- příjem a zpracování objednávek, řešení reklamací, vytváření nabídek, příprava výběrových řízení apod.
- účast na prezentacích, školeních a akcích pro zákazníky

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání
- zkušenosti z prodeje potravin
- komunikativnost, prezentační dovednosti, spolehlivost, flexibilita
- týmový duch
- dobrá znalost PC (MS Office – Word, Excel; Outlook)
- ŘP sk. B (aktivní řidič)
- bydliště Středočeském kraji, Praze a v blízkém okolí

Nabízíme:
- zázemí úspěšné a rozvíjející se společnosti
- práci na HPP
- příjemné pracovní prostředí, výborný kolektiv
- pružná pracovní doba
- motivující finanční ohodnocení (fix + pohyblivé složky) s ohledem na praxi a výkon
- služební vůz, notebook, mobil
- stravenky
- zaškolení, možnost odborného vzdělávání

Místo práce: Čechy

Termín nástupu: dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: hana.blazkova@agfoods.eu

Platnost inzerátu končí 28.7. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 28. 6. 2016, 16:20

Management, Marketing, reklama, média, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Středočeský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
prodejx 1390
obchodx 2581