Jednatel společností

Město Bystřice pod Hostýnem, jako jediný společník ve společnosti Tepelné hospodářství Bystřice pod Hostýnem, s.r.o. a Technické služby Bystřice p/H, s.r.o., prostřednictvím rady města v působnosti valné hromady vyhlašuje výběrové řízení na funkci: jednatel společností Tepelné hospodářství Bystřice pod Hostýnem s.r.o. a Technické služby Bystřice p/H, s.r.o.

Náplň práce:
Více informací na: www.mubph.cz.

Požadujeme:
• vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo právního zaměření (ekonomické vzdělání výhodou)
• praxe ve vedoucí či řídící pozici min. 5 let
• dlouhodobá praxe v oboru podnikových financí výhodou
• znalost všech oblastí finančního řízení firmy, rámcová znalost práva obchodního, občanského a pracovního,
• komunikační a organizační schopnosti
• manažerské dovednosti na vysoké úrovni
• přirozená autorita
• orientace na výsledek
• zodpovědnost, samostatnost, aktivní přístup, vysoké pracovní nasazení, flexibilita
• koncepční myšlení
• uživatelská znalost práce na PC (MS Office, prostředí Windows)
• trestní bezúhonnost
• řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
• zajímavou, kreativní a zodpovědnou práci
• odpovídající finanční ohodnocení, tvořené základním odměnou ve výši 30.000 Kč a prémiovým ohodnocením v závislosti na finančním výsledku společností.

Místo práce: Bystřice pod Hostýnem

Termín nástupu: dle dohody

Přihláška k výběrovému řízení:
Uchazeč podá písemnou přihlášku v zalepené obálce označené „Výběrové řízení – jednatel“ na podatelně Městského úřadu nebo zašle na adresu: Městský úřad Bystřice pod Hostýnem, Masarykovo nám 137, 768 61 Bystřice pod Hostýnem, případně do datové schránky města se zaručeným elektronickým podpisem, a to nejpozději do 22. 08. 2013 (včetně).

Přihláška musí obsahovat níže uvedené náležitosti:
• jméno, příjmení a titul uchazeče
• telefonický nebo e-mailový kontakt na uchazeče
• datum a místo narození uchazeče
• místo trvalého pobytu uchazeče
• číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana
• souhlas se zpracováním osobních údajů v tomto znění:
„V souladu s ust. § 5, odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlasím s tím, aby moje osobní údaje, které tímto poskytuji Městu Bystřice pod Hostýnem, byly tímto úřadem zpracovány pouze pro účely výše uvedeného výběrového řízení.“
• datum a podpis uchazeče

K přihlášce je nutno připojit tyto doklady:
• strukturovaný životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se uvedené oblasti, čestné prohlášení o době trvání a počtu vedených pracovníků, případně reference
• čestné prohlášení uchazeče, že nebude provozovat samostatně výdělečnou činnost shodnou s předmětem činnosti společností
• koncepce řízení a rozvoje společností střednědobého výhledu (na dobu 3 let) vypracovaná uchazečem v maximálním rozsahu dvě stránky formátu A4 se zohledněním rozvoje společnosti v hlavních činnostech (zadavatelem služeb je město) a doplňkových činnostech (zadavatelem služeb je jiná osoba). Podklady ke zpracování koncepce obdrží uchazeč na finančním odboru Městského úřadu, Masarykovo nám. 137, Bystřice pod Hostýnem, kancelář č. 30, Ing. Eva Šillerová.
• úředně ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
• výpis z evidence Rejstříku trestů (originál) ne starší než 3 měsíce; u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem; pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit kdykoli v jeho průběhu bez udání důvodu.
Vytvořeno: 23. 7. 2013, 22:21

Obor
Management, Finance
Plat
0
Lokalita
Zlínský kraj