Java programátor

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je česká IT společnost DIGIS, spol. s r.o. se zaměřením na úplná řešení GIS, 25 let na trhu, do 35 zaměstnanců. Součástí struktury je oddělení IT, zabezpečující vlastní vývoj aplikací pro GIS. Informace o společnosti naleznete na www.digis.cz

Náplň práce:
- Práce na projektech v oblasti GIS.
- Návrh architektury programových komponent.
- Programování software v jazyce JAVA a ActionScript.
- Tvorba výstupních sestav v nástroji JasperReports.
- Zpracování programové a systémové dokumentace.
- Pozice doplní tým programátorů, služební cesty jsou výjimečné.

Požadujeme:
- Vysokoškolské vzdělání v oboru elektro/IT.
- Znalost objektově orientovaného programování.
- Znalost programovacích jazyků a technologií JAVA, JavaScript, SQL, HTML, výhodou je znalost jazyka ActionScript.
- Obecná orientace v informačních technologiích.
- Není nutná orientace v oblasti geoinformatiky, její znalost ale potěší, stejně jako zkušenosti s používáním některého GIS software.
- Trestní bezúhonnost, profesní kreativitu, spolehlivost, schopnost samostatné i týmové práce.
- Absolvent není nevýhodou.
- Znalost IT AJ, řidičský průkaz „B“.

Nabízíme:
Vyspělou firemní kulturu společnosti založenou na osobní zodpovědnosti jednotlivce, která přispívá k celkové týmové úrovni společnosti. Kulturní a příjemné pracovní prostředí s vysokou mírou zabezpečení prostor a nevšedním zázemím. Nekuřácká budova s denním bufetem, šatnou, kolárnou, klimatizací a hygienickým zázemím. Dopravní dostupnost všeho druhu. Potřebné pracovní prostředky jsou samozřejmostí (PC, mobily, služební auta). Plán vzdělávání, investic, řízení jakosti. Firemní angličtina dle úrovně zaměstnance v prostorách firmy. Týden vánoční celofiremní dovolené navíc. Odměňování bude sděleno osobně při pohovoru.

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: rgajdosova@digis.cz

Platnost inzerátu končí 18.8. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 18. 7. 2016, 15:12

Obor
Informační technologie
Plat
0
Lokalita
Ostrava