IT specialista

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je církevní organizace Biskupství ostravsko-opavské.
Podrobnější informace naleznete na stránkách www.doo.cz.

Náplň práce:
- Koordinace a řídící činnost centra informačních technologií
- Tvorba koncepce informačních a komunikačních systémů s vazbami na jiné informační systémy, ERP
- Zajišťování řešení projektů informačních a komunikačních systémů, programového vybavení nebo informačních služeb
- Správa MS Windows server 2008/2012 (AD, DHCP, DNS, Terminal server, File server, SQL)
- Instalace a správa informačních systémů založených na standartních databázových technologiích (MS SQL, Oracle)
- Zajištění internetového provozu a e-mailové služby včetně zajištění kybernetické bezpečnosti (Exchange Online, Cisco ASA VPN, Mikrotik)
- Správa koncových stanic MS Windows 7, Windows 8 v doménovém prostředí
- Správa síťové infrastruktury
- Instalace SW a nových koncových stanic
- Zálohování a obnova firemních dat
Více na http://www.doo.cz/volna-mista.html

Požadujeme:
- VŠ, SŠ nejlépe se zaměřením na IT
- Zkušenosti s údržbou a rozvojem podnikových aplikací ERP
- Velmi dobrá znalost prostřední MS Windows a MS Windows Server 2008/2012 na administrátorské úrovni (AD, DHCP, DNS, Terminal server, File server, SQL, Office 365 E1)
- Znalost standartního HW a SW vybavení
- Cit pro detail, pozitivní myšlení a touha po dosažení výsledků
- Schopnost pracovat samostatně i v týmu
- Plnění cílů ve stanovených termínech
- Řidičský průkaz skupiny B

Výhodou:
- Zkušenosti na obdobné pozici
- Znalost jazyka SQL pro technologie MS SQL, Oracle
- Znalost prostředí Hyper-V
- Znalost Cisco ASA

Nabízíme:
Práci na HPP.

Místo práce: Ostrava, Kostelní nám. 1

Termín nástupu: ihned, event. dle dohody

Lhůta pro podání přihlášek: do 30. 9. 2015

Přihláška musí obsahovat:
- Strukturovaný životopis
- Kopii dokladu o dosaženém vzdělání
- Souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů
(„Souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů po dobu výběrového řízení na nabízenou pozici.“)

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: rsotoniakova@doo.cz

Platnost inzerátu končí 11. 10. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 11. 9. 2015, 13:10

Obor
Informační technologie, Internetové služby
Plat
dohodou
Lokalita
Moravskoslezský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
ITx 405