IT ADMINISTRÁTOR

RONAL CR s.r.o. - přední výrobce litých kol pro automobilový průmysl.

Náplň práce:
Zajištění bezproblémového provozu prostředí MS Windows, konfigurace a potřebné instalace v OS Windows, spolupráce na návrhu a nasazení nových řešení, aktivní podpora uživatelů IS a analýza potřeb, podílení se na holdingových projektech implementace IS, správa a údržba HW a SW platformy x86.

Požadujeme:
SŠ/VŠ se zaměřením na IT popř. dlouhodobá praxe v oboru, zkušenosti s administrací prostředí Windows server/client, znalost sítí a oblasti IT bezpečnosti (TCP/IP, DNS,firewall, VPN), zkušenosti s prostředím IBM AS/400(iSeries) výhodou, znalost IS Infor XPPS výhodou, znalost prostředí VMware výhodou, dobrá komunikativní znalost AJ podmínkou, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost.
Nabízíme:
Více informací na pohovoru u klienta.

Místo práce: Pardubice

Termín nástupu: 1.11.2012

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 13. 10. 2012, 10:46

Obor
Informační technologie
Plat
dohodou
Lokalita
Královehradecký kraj