Hotelová recepční

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Hotel Pivovar ***/**.

Náplň práce:
- Zajišťování služeb Front Desk v souladu se standardy Hotelu.
- Denní a noční 12-hodinové směny.
- Bezchybný check-in a check-out, vyúčtování služeb a zboží hostů.
- Úzká spolupráce s oddělením rezervací a bankety.
- Zodpovědnost za hotovostní a bezhotovostní operace uskutečněné na recepci.
- Zodpovídání telefonních hovorů, vyřizování vzkazů klientům a spolupracovníkům.
- Práce v hotelovém programu Hores.
- Obsluha baru + drobný úklid.

Požadujeme:
- Pokročilá znalost AJ (denní využití), další jazyk výhodou.
- Ochota pracovat ve všední dny i o víkendu a na nočních směnách.
- Příjemné vystupování a pro-zákaznický přístup.
- Spolehlivost, flexibilitu.

Nabízíme:
- Výbornou dopravní dostupnost (metro B Vysočanská).
- Práci v příjemném kolektivu.
- Odpovídající finanční ohodnocení.
- Další zajímavé benefity.

Místo práce: Praha 9

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 21. 7. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 21. 6. 2016, 11:18

Obor
Administrativa, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Praha