Hlavní trenér pro raketové sporty klubu

Health & Leisure Club Park Holiday je součástí rekreačního komplexu Park Holiday a patří ke špičkovým fitness, wellness a raketovým klubům v ČR. Řadí se do kategorie Premium/3rd Place Club.

Náplň práce:
1. Organizuje a řídí úsek raketových sportů (tenis, badminton, squash) v rámci Health & Leisure Clubu Park Holiday
2. Odpovídá za rozvoj úseku raket a růst tržeb za osobní tréninky, dětské školičky a další aktivity
3. Osobně provádí individuální tréninky členů klubu v tenisu (podle rozsahu v součinnosti s dalším trenérem), organizuje a kooperuje s trenéry badmintonu a squashe
4. Pravidelně komunikuje se všemi členy, provozující v klubu raketové sporty, zná jejich herní úroveň, zvyky, partnery do hry a jejich potřeby
5. Organizuje klubové akce, jako jsou interní turnaje, žebříčky apod.
6. Zavádí nové postupy a metody výuky v raketových sportech
7. Vytváří a udržuje zákaznicky orientovanou kulturu klubu, hledá a zavádí nové způsoby a postupy k dosažení vynikající úrovně zákaznických služeb
8. Podílí se na integraci nových členů do klubu, budování dlouhodobých a loajálních vztahů s klubovými členy
9. Kooperuje s úsekem hotelu komplexu Park Holiday při zajišťování a organizaci sportovních akcí pro firemní klientelu (firemní turnaje a soutěže v raketových sportech)
10. Reportuje Manažerovi klubu

Požadujeme:
1. Certifikaci tenisového trenéra 1. nebo 2. třídy
2. Výborné komunikační a prodejní schopnosti a dovednosti
3. Silná orientace na zákazníka a uspokojování jeho potřeb
4. Praxe v organizaci různých akcí v oblasti raketových sportů (turnaje, soutěže)
5. Zkušenosti v oblasti individuálních osobních tréninků dospělých, skupinových školiček pro děti
6. Časovou flexibilitu – klouzavá pracovní doba podle potřeb klubu, práce i o víkendech

Nabízíme:
• Atraktivní práci v mladém, dynamickém týmu s mimořádným prostorem pro rozvoj
• Atraktivní pracovní prostředí
• Podmínky pro realizaci osobních cílů a záměrů
• Dobré platební podmínky
• Smlouva o spolupráci - ŽL
Fixní odměna za funkci Hlavního trenéra pro raketové sporty, odměny za osobní tréninky dospělých, vedení dětských školiček, odměna za plnění stanovených cílů úseku raketových sportů

Místo práce: Květnového povstání 194, 103 00 Praha 10 – Benice

Termín nástupu: ihned s možností dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem, názvem pozice a fotografií, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 11. 11. 2013, 10:20

Obor
Kultura a sport
Plat
dohodou
Lokalita
Středočeský kraj
Pracovní poměr
Práce na živnosťák

Další inzeráty s nálepkami:
sportx 15