Hlavní mistr (lisovna kovů)

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost FOREZ s.r.o. – přední dodavatel automobilového průmyslu v České republice. Dodává plastové a kovové díly pro nejvýznamnější evropské systémové dodavatele výrobců automobilů. Obvykle se jedná se o náročné vzhledové díly, plastové (běžné druhy termoplastů) a kovové výlisky nebo kombinace kov/plast, dodávky pro elektrotechnický průmysl nebo pro ostatní průmysl.
Firma má cca 630 zaměstnanců, je 100% českou firmou, s moderním technologickým vybavením, část výroby - kombinace lisování kovů a plastů je pro ČR výjimečná.
Podrobnější informace o společnosti naleznete na stránkách www.forez.cz

Náplň práce:
- úzce spolupracuje s vedoucím provozu,
- řídí práce mistrů a dispečerů na svěřeném provoze, optimalizuje lidské i strojní zdroje (plánování práce a optimalizace prostojů ve výrobě),
- zodpovídá za trvalé snižování nákladů (snížení počtu vad, interní zmetkovitosti, dodržování plánu výroby, principu správného odvádění výroby apod.),
- organizuje denní dispečink výroby,
- analyzuje a vyhodnocuje výsledky směny a rozděluje požadavky mezi další oddělení výroby,
- dohlíží na čerpání a spotřebu materiálů do výroby,
- hodnotí a odměňuje podřízené pracovníky,
- svolává procesní týmy a řeší operativní problémy a požadavky na výrobu.

Požadujeme:
- Min. středoškolské vzdělání s maturitou, nebo odpovídající praxe,
- praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky,
- zkušenosti s řízením lidí,
- MS Office,
- zkušenosti s vedením administrativy, organizační schopnosti, flexibilita, samostatnost,
- základní znalost AJ, komunikativně výhodou,
- schopnost zvládat stresové situace, vést a motivovat pracovní tým,
- ochota převzít odpovědnost za výsledky svěřeného úseku.

Uvítáme: znalost čtení technické dokumentace, znalost podmínek automobilového průmyslu.

Nabízíme:
Motivační finanční ohodnocení, práci v dynamicky se rozvíjející firmě, možnost dalšího vzdělávání, benefity adekvátní k pozici. 13. plat a odměny dle ukazatelů. Rozvoj, stabilitu a jistotu, moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi.

Místo práce: Orlickoústecko

Termín nástupu: dohodou

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis (nejlépe e-mailem personalni@forez.cz, do předmětu zprávy: „Vaše jméno“_mistr).
Zaslání životopisu považujeme za vyjádření souhlasu se zpracováním osobních údajů v souvislosti s touto pozicí.

Platnost inzerátu končí 21. 2. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 21. 1. 2016, 11:19

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Pardubický kraj