Generální manažer klubu

Health & Leisure Club Park Holiday je součástí rekreačního komplexu Park Holiday a patří ke špičkovým fitness, wellness a raketovým klubům v ČR. Řadí se do kategorie Premium/3rd Place Club.

Náplň práce:
1. Odpovídá za celkový chod klubu a jeho výsledky
2. Odpovídá za tvorbu rozpočtu a plnění finančních cílů klubu, efektivní plánování finančních, lidských a materiálních zdrojů klubu
3. Řídí, organizuje a kontroluje tým podřízených spolupracovníků
4. Odpovídá za rozvoj členské základny v souladu s projektovanou kapacitou klubu, plánuje a řídí prodej klubového členství
5. Odpovídá za integraci nových členů do klubu, budování dlouhodobých a loajálních vztahů s klubovými členy
6. Organizuje klubový život a odpovídá za retenci klubových členů
7. Vytváří a udržuje zákaznicky orientovanou kulturu klubu, hledá a zavádí nové způsoby a postupy k dosažení vynikající úrovně zákaznických služeb
8. Vymýšlí a organizuje marketingovou podporu prodeje klubového členství v souladu s plánovanými cíli
9. Kooperuje s ostatními organizačními úseky komplexu Park Holiday (hotel, firemní klientela, F&B úsek s gastronomickými provozy)
10. Reportuje Výkonnému řediteli komplexu Park Holiday

Požadujeme:
1. Vynikající manažerské schopnosti a dovednosti (vedení a motivace lidí, leadership, plánování a řízení zdrojů, výrazná orientace na výsledek)
2. Výborné komunikační, přesvědčovací a prodejní schopnosti a dovednosti
3. Silná orientace na zákazníka a uspokojování jeho potřeb
4. 3 roky praxe ve fitness/wellness klubu na střední nebo vyšší pozici
5. Časovou flexibilitu – klouzavá pracovní doba podle potřeb klubu, práce i o víkendech
6. Připravit si na vstupní pohovor klíčové body strategického rozvoje klubu, na co uchazeč klade důraz a jak by zvýšil akviziční činnost nových členů do klubu
7. SŠ nebo VŠ vzdělání, praxe a zkušenosti v řídící funkci marketingu a prodeje

Nabízíme:
1. Atraktivní a odpovědnou práci s mimořádným prostorem
2. Atraktivní pracovní prostředí
3. Podmínky pro realizaci osobních cílů a záměrů
4. Mzda: 450 000 Kč/rok + odměny za plnění cílů až 40% ze základu

Místo práce: Květnového povstání 194, 103 00 Praha 10 – Benice

Termín nástupu: leden 2014, v případě našeho zájmu jsme schopni dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem, názvem pozice a fotografií, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 11. 11. 2013, 12:18

Obor
Management, Kultura a sport
Plat
0
Lokalita
Středočeský kraj