FRANCHISANT (samostatný podnikatel) v oboru DIETETIKA a VÝŽIVA

NEJVĚTŠÍ SÍŤ DIETETICKÝCH CENTER NA ZAHRANIČNÍM I ČESKÉM TRHU NABÍZÍ SAMOSTATNÝM PODNIKATELŮM – FRANCHISANTŮM - MOŽNOST PROVOZOVAT DIETETICKÉ CENTRUM NATURHOUSE VE VŠECH LOKALITÁCH ČESKÉ REPUBLIKY. Více na: www.naturhouse-cz.cz
NATURHOUSE je nadnárodní společnost původem ze Španělska, která působí v oboru dietetiky a výživy. Za 20 let svého působení expandovala do 30 zemí a vybudovala na 1900 poboček. Do České republiky vstoupila v roce 2009 a v současné chvíli její portfolio čítá na 40 dietetických center, která provozují samostatní podnikatelé.
Jedinečnost konceptu spočívá v dietetickém a výživovém poradenství zdarma, které je doplněno exkluzivními výrobky z laboratoří NATURHOUSE. Více než 4.000.000 osob díky unikátní metodě NATURHOUSE dosáhly svého cíle snížit a kontrolovat svou váhu.

Náplň práce:
Majitel – dietolog.

Požadujeme:
Potřebná počáteční investice:
Investice na rozjezd podnikání začíná na 600.000Kč a zahrnuje nákup zařízení, úpravy provozovny, informačního systému, zásob apod., a to až do uvedení centra do provozu. Investice se obvykle navrací za 2 až 3 roky. Za nákup franchisové licence se neplatí, odvádí se 300 eur ročně jako tzv. vstupní poplatek.
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou.

Nabízíme:
Výhody spolupráce:
Našim obchodním partnerům poskytujeme zázemí silné nadnárodní společnosti s 20 lety zkušeností v oboru dietetiky a výživy.
Díky unikátnímu konceptu NATURHOUSE získáte svobodu v podobě nezávislého podnikání a zároveň jistotu silné a stabilní značky podpořené know-how, vstupními i průběžnými školeními, asistenci při otevírání pobočky, marketingovou a propagační podporu.
Nabízíme možnost vybudování nezávislého podnikání - BUDETE PODNIKAT PRO SEBE, NIKOLI SAMI!
Práce na plný úvazek/ Práce na živnostenský list.

Místo práce: Dle dohody

Termín nástupu: Dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 23. 11. 2011, 13:37

Obor
Management, Zdravotnictví
Plat
Dohodou
Lokalita
Česká republika
Pracovní poměr
Práce na živnosťák