Finanční účetní senior

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Mikenopa a.s. - specializovaný dodavatel vyspělých informačních a komunikačních technologií a služeb pro hotely a business centra v České republice, na Slovensku, v Řecku, v Rusku a Ukrajině.

Náplň práce:
Vedení kompletního účetnictví, vedení junior účetní, kontrola a evidence účetních dokladů, příprava podkladů pro reporty za celou skupinu firem Mikenopa, vypracovávat měsíční a roční uzávěrky společností, příprava podkladů pro daňová přiznání.

Požadujeme:
Odpovídající vzdělání (minimálně SŠ) a potřebné praktické znalosti a dovednosti (minimálně 3 roky na podobné pozici), preciznost a smysl pro pořádek, spolehlivost, diskrétnost a etické chování, podmínkou je znalost ekonomického systému Pohoda a základů angličtiny.

Nabízíme:
Slušné (fair play) jednání, možnost pružné pracovní doby, práce na HPP, pracoviště nedaleko stanice metra Florenc (Těšnov, Praha 1), nástup možný ihned. Mzda 28.000,-Kč.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned


V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 24. 5. 2012, 08:16

JOBSYSTEM s.r.o.

Solovská 106/42
18000 Praha 8
224 814 391
www.jobsystem.cz
Více info:
Doporučte tuto práci
Chci více info o této pozici
Obor
Finance  
Plat
Dohodou  
Lokalita
Praha  
Pracovní poměr
Práce na HPP  
Kontaktní osoba
Eva Grundová  
e-mail
 
Telefon
224 814 391  
Šup s tím na FaceBook
Další inzeráty s nálepkami:
 

© 2009 empleo.cz O nás