Finanční účetní s AJ

Společnost Mott MacDonald CZ jako součást skupiny Mott MacDonald byla v České republice založena v roce 1993 a je jednou z předních nezávislých poradenských projektových a inženýrských společností.
Naše společnost poskytuje poradenství zákazníkům z veřejného i soukromého sektoru zejména v oblasti dopravy, energetiky, fondů EU, mostů, PPP projektů, tunelů a geotechniky, vodního hospodářství a životního prostředí.

Náplň práce:
Do našeho účetního oddělení hledáme vhodného a zkušeného kandidáta na pozici Finanční účetní, který bude zodpovědný za plnění svěřených účetních operací. Očekáváme samostatnost, spolehlivost a pro-aktivní přístup, zároveň také vyzrálou osobnost a kolegu, který zapadne do našeho přátelského kolektivu.
Hlavní pracovní náplň:
- účtování bankovních výpisů a pokladen
- účtování zahraničních faktur
- párování salda převodů peněz
- účtování bankovních výpisů v anglickém systému
- bankovní rekonciliace
- cashflow
- Interní doklady (srážky ze mzdy, opravy projektů, přeúčtování nákladů…)
- Komunikace s mateřskou společností v Anglii ohledně závěrkových operací
- Kontrola salda dodavatele, odběratele, dohady aj.

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání ekon. směru
- adekvátní praxi v oboru – cca. 10 let (praxe v mezinárodní konzultační/poradenské společnosti velikou výhodou)
- celkový přehled a zkušenosti s účetnictvím
- znalost AJ jazyka na velmi dobré úrovni (reportování do UK, pravidelná komunikace s mateřskou společností)
- dobrá znalost práce s PC (MS Office, účetní programy aj.)
- pečlivost, spolehlivost, flexibilita, aktivní přístup ke svěřené práci

Nabízíme:
- zaměstnání na plný úvazek v přátelském kolektivu
- zázemí nadnárodní poradenské společnosti
- flexibilitu v rozvržení týdenní pracovní doby
- řadu zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, stravenky, jazykové vzdělávání, zaškolení v UK…)
- pracoviště v centru Prahy

Místo práce: Praha – Národní 15, Praha 1

Termín nástupu: Dohodou

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 22. 4. 2013, 13:59

Obor
Finance
Plat
0
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
financex 263