Finanční a pojišťovací specialista Insia Exkaso s.r.o.

Požadavky:

- VŠ/SŠ ekonomického směru (zaměření na pojistný trh výhodou), popř. technického směru
- znalost administrativní práce, uživatelská znalost práce na PC
- aktivní přístup, zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost, organizační schopnosti, příjemné vystupování, samostatnost
- ŘP.

Náplň práce:

- získávání a kontaktování nových klientů v oblasti průmyslového pojištění (vyhledávání firem, prvotní kontakt, prezentace společnosti a jejích služeb, získání nového klienta až po uzavření smluvního vztahu)
- získávání nových klientů a sjednávání pojistných smluv v oblasti retailového pojištění.

Nabízíme:

- příjemné pracovní prostředí a kolektiv
- školení, odborný růst
- dlouhodobá perspektiva zaměstnání
- stravenky
- mobilní telefon (neomezený tarif)
- nástupní plat fix 12 000 Kč + podíly na obchodních výsledcích (výše platu závisí na Vás).

Termín nástupu: dle dohody.

Lokalita pracoviště: Chrudim.

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici zašlete strukturovaný životopis přes odpovědní formulář nebo na emailovou adresu forstova@exkaso.cz.
Vytvořeno: 10. 5. 2012, 17:38

Insia Exkaso s.r.o.

Novoměstská 626
53701 Chrudim
602184646
www.insia.cz
Obor
Administrativa, Finance, Obchod a cestovní ruch
Plat
od 12000 Kč
Lokalita
Pardubický kraj
Kontaktní osoba
Mgr. Petra Fořstová

Telefon
602184646