Farmaceutický asistent, laborant - Jičín

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je výrobce punčochového zboží, společnost Aries, a.s. – středně velká, dynamicky se rozvíjející firma.

Náplň práce:
Prodej sortimentu firmy Aries - klasické, podpůrné zboží, zdravotní punčochové výrobky I. a II. kompresivní třídy a doplňkový sortiment.

Požadujeme:
Prodejní zkušenosti, komunikace, spolehlivost, znalost práce na PC, vysoké pracovní nasazení.
Požadované vzdělání – farmaceutický laborant.
Být držitelem/držitelkou Osvědčení k výkonu zdrav. povolání bez odborného dohledu v oboru farmaceutický laborant, vydané MZ ČR.
Napište, proč byste byli přínosem pro naši firmu.
Připojte i Vaši fotografii.

Nabízíme:
Zajímavou práci, plat 15-20tis.

Místo práce: Husova 104, Jíčín

Termín nástupu: 1. 1.2014

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s fotografií, motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 4. 10. 2013, 13:27

Obor
Obchod a cestovní ruch, Chemie, farmacie a potravinářství
Plat
0
Lokalita
Královehradecký kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2575
prodejx 1387