Exportní manager

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Arkon Flow Systems, s.r.o., zabývající se exportem indukčních průtokoměrů.

Náplň práce:
Správa existující distribuční sítě a její další rozvoj, zpracovávání objednávek a tvorba cenových nabídek, řízení a koordinace činností obchodního oddělení (2 podřízení), tvorba měsíčního obchodního a marketingového plánu, odpovědnost za jeho plnění, za dodržování časových termínů, spolupodílení se na obchodní strategii firmy, vyhledávání nových obchodních příležitostí na zahraničních trzích a jejich následný rozvoj.

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického / obchodního zaměření, anglický jazyk slovem a písmem, španělština výhodnou, předešlá praxe v oblasti exportu výhodou, analytické a koncepční myšlení, organizační schopnosti, vysokou míru samostatnosti, flexibility a schopnost řešení nestandardních požadavků od klientů.

Nabízíme:
Možnost osobního a profesního růstu, platové ohodnocení v závislosti na výkonech, firemní benefity.

Místo práce: Brno

Termín nástupu: Ihned, nejpozději do 24.2.2013

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem. Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 11. 1. 2013, 13:53

Management, Obchod a cestovní ruch, Marketing, reklama, média
Plat
Dohodou
Lokalita
Brno

Další inzeráty s nálepkami:
exportx 24
managerx 210
obchodx 2581