Export manažer s AJ

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je nakladatelství s 25-ti letou historií JIRI MODELS a.s., vyrábějící knihy, omalovánky, zábavné a naučné aktivity, hračky a další výrobky pro děti v licenčních motivech Walt Disney, Krteček, Hello Kitty, Šmoulové a mnoho dalších hledá 2 nové prodejce do exportního oddělení.

Náplň práce:
- Aktivní spolupráce s přidělenými zahraničními zákazníky, poznávání a využívání jejich potřeb k prohlubování obchodní spolupráce a zvyšování prodeje
- Vyhledávání a navazování spolupráce s novými zákazníky a prodej novým zákazníkům
- Zavádění nových výrobků na trh
- Participace na tvorbě obchodní a marketingové strategie rozvoje společnosti
- Zodpovědnost za plnění prodejních cílů obchodního oddělení, naplňování obchodní a marketingové strategie
- Systematické vedení agendy všech obchodních případů, jejich řízení a úspěšné dokončení
- Zodpovědnost za legislativní a administrativní agendu spojenou s exportem
- Aktivní účast na veletrzích - Hong Kong, Čína, Evropa
- Průzkum trhu, cenových relací v sortimentu a monitorování konkurence
- Zajišťování celní a logistické podpory

Požadujeme:
- Min. ŠS vzdělání
- Obchodní duch, tah na bránu, prokazatelné obchodní dovednosti
- Vyjednávací a prezentační schopnosti
- Přesvědčivost, při dosahování obchodních cílů - houževnatost
- Výborná znalost anglického jazyka (mluvený i písemný projev), druhý jazyk velkou výhodou
- Uměni jednat s lidmi
- Dobrá znalost MS Office
- Řidičský průkaz sk. B
- Spolehlivost, samostatnost
- Schopnost samostatné i týmové práce
- Přívětivost
- Komunikativnost
- Průbojnost
- Ochota cestovat
- Orientace v oblasti nakladatelství a hraček
- Znalost produktů společnosti
- Praxe v oblasti rozvíjení prodejních aktivit alespoň 2 roky

Nabízíme:
- Zajímavou a různorodou práci na HPP pro 2 nové prodejce v exportním oddělení
- Účast na školeních prodejních dovedností
- Stravenky

Místo práce: Písek + účast na zahraničních veletrzích

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 4. 12. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 4. 11. 2015, 11:42

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Jihočeský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2575
prodejx 1387
exportx 24