Elektromontér

Náplň práce: elektromontážní práce v rámci celé EU.
Požadujeme: flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, svědomitost, aktivní přístup, loajalitu, praxe v oboru výhodou.
Nabízíme: práci v české společnosti, možnost výdělku vč. cestovních náhrad až do výše 80.000Kč, možnost čerpání firemních benefitů, nadstandardní prémiové ohodnocení, osobní podpora při zaškolení, rozšíření znalostí v oboru elektro, získání, obnovení, popř. rozšíření § 50/1978 Sb., v platném znění zdarma. Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. Místo výkonu práce Jevíčko.
Zaměstnanecké výhody: bezúročná půjčka do 50.000,- Kč, cestovní pojištění, kupóny uplatnitelné v rámci e-shopu, nadstandardní náhrady tuzemského stravného, sleva na drogistické zboží, možnost nákupu elektroinstalačního materiálu za velmi výhodné ceny, prostředí rodinné firmy a v neposlední řadě kariérní růst.
Nástup dle dohody.
Vytvořeno: 14. 11. 2019, 07:59

BLAUKOM CZ s.r.o.

Luční 228
56943  Jevíčko
461540149
Obor
Ostatní
Plat
20 - 30 000 Kč
Lokalita
Svitavy
Kontaktní osoba
Jiří Havlíček

Telefon
461540149
Další inzeráty s nálepkami:
elektrox 468