Elektromechanik silnoproudých zařízení

Zavedená montážní a dodavatelská společnost v oblasti silnoproudé elektrotechniky se zaměřením na transformační stanice, volná a kabelová vedení do 35kV, provozovatel distribučních soustav, distribuce a prodej el. energie, revize, opravy el. zařízení.

Náplň práce:
Montáže el. zařízení, práce na kabelových vedeních a TS všech typů, spojky, koncovky, vnitřní i venkovní elektromontáže. Zařazení v rámci některé z montážních skupin. Práce převážně v okolí Brna.

Požadujeme:
Alespoň vyučení v oboru silnoproudá technika, paragraf 6 vyhl. 50, řidičské oprávnění minimálně sk. B, C výhodou, kabelové zkoušky výhodou.

Nabízíme:
Práci v dobrém kolektivu se zkušenými pracovníky, školení a zvyšování kvalifikace. 25 dní dovolené, stravenky, pracovní a ochranné pomůcky. Dobré sociální zázemí.

Místo práce: Sokolnice

Termín nástupu: březen – duben 2012

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 10. 1. 2012, 09:08

Obor
Ostatní
Plat
Dohodou
Lokalita
Brno - venkov