Elektrikář - elektronik

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je RONAL CR s.r.o. - lídr ve výrobě hliníkových kol.

Náplň práce:
Zajištění bezpečného a bezporuchového provozu výrobních zařízení, pravidelné prohlídky a opravy dle plánu údržby, diagnostika a včasné odstranění závad.

Požadujeme:
ÚSO, základní znalost elektrotechniky, vyhláška č.50/1978 sb. , §6, dobrá orientace v elektrotechnických schématech se znalostí spínací a regulační techniky, základní znalosti programovacích řídicích systémů Simatic S5/S7 a vizualizačních systémů Siemens a jiné HMI (Hardware a Software), základní práce s operačním systémem Windows a programem Office, znalost NJ (AJ) na základní úrovni vítána, znalost práce s jinými zařízeními PLC, CNC stroji, Robot Kuka a Reis vítána.

Nabízíme:
Zajímavou práci v novém moderním prostředí, zázemí silné prosperující společnosti, nadstandardní platové podmínky, týden dovolené navíc, 13. plat, následná profesní školení, závodní stravování.

Místo práce: Pardubice

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Vytvořeno: 27. 2. 2014, 16:52

Obor
Ostatní, Průmysl, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Královehradecký kraj

Další inzeráty s nálepkami:
elektrox 469
technikx 716