EKONOMICKÝ REFERENT (Junior Economist)

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s. - regionální nezávislý pivovar s dlouholetou tradicí. Více viz.: www.hbrebel.cz.

Náplň práce:
• správa a řízení pohledávek – upomínání dlužníků, mimosoudní vymáhání pohledávek, příprava splátkových kalendářů, spolupráce s právníkem při soudním vymáhání pohledávek
• smlouvy o reklamě - zpracování, evidence, příp. vyhodnocování,
• controllingová činnost zaměřená na optimalizaci nákladů, kontrola dodržování smluvních podmínek, evidence smluv v systému atd.
• příprava podkladů pro zpracování kalkulací a finančního plánu,
• příprava podkladů a zpracování finanční analýzy podniku,
• evidence směnek, jejich vystavování příp. výměna,
• administrace pojištění majetku podniku, příprava podkladů a řešení škodných událostí, zpracování silniční daně,
• zpracování podkladů a příprava výroční zprávy
• zpracování vnitropodnikových směrnic aj.

Požadujeme:
• VŠ (příp. vyšší odborné) vzdělání ekonomického směru podmínkou
• praxe na samostatné účetní pozici výhodou,
• základní znalost podnikového práva výhodou,
• výborná znalost MS Office (Word, Excel), Internet,
• zkušenost s účetními programy v prostředí Windows výhodou,
• ochota učit se novým věcem a pracovat na sobě,
• otevřenost, schopnost týmové spolupráce,
• smysl pro detail, ale zároveň schopnost myslet globálně,
• pečlivost, přesnost, spolehlivost, zodpovědnost
• analytické a systematické myšlení,
• samostatnost, flexibilita, odolnost vůči stresu.

Nabízíme:
• zajímavá a odpovědná práce pro českou firmu s dlouholetou tradicí v regionu,
• přátelský pracovní kolektiv,
• forma spolupráce: hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, v případě spokojenosti změna PP na dobu neurčitou,
• zajímavé mzdové ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem
• zaměstnanecké výhody (stravenky, deputátní pivo, příspěvek na penzijní připojištění, podpora vzdělávání zaměstnanců, zaměstnanecké slevy na produkty společnosti, atd.)
Upozornění: Životopisy uchazečů, kteří nesplňují výše uvedené požadavky, nebudou do výběrového řízení zařazeny, v případě zařazení do výběrového řízení Vám bude odeslán informační e-mail.

Místo práce: Havlíčkův Brod

Termín nástupu: 1.4.2013 nebo dle vzájemné dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám do 12.3.2013 (uzávěrka příjmu CV) Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu personal@hbrebel.cz.
Vytvořeno: 14. 2. 2013, 10:52

Obor
Finance, Ostatní, Právo
Plat
Dohodou
Lokalita
Havlíčkův Brod