Ekonomický konzultant – poradce/manažer

BELEDiA BROKERS s.r.o. je nezávislá poradenská společnost, která dlouhodobě a aktivně pečuje o privátní finance svých klientů.

Náplň práce:
Základní náplní práce konzultanta je prodej finančních investic, různých druhů pojištění nebo investic do zlata a stříbra a dlouhodobá péče o klienta. Součástí práce je vyhledávání klientů, využívání interního call centra a spolupráce s finančními analytiky.

Konzultant klienta
• pozorně klienta vyslechne
• pomůže mu zorientovat se v oblasti financí a upřesní jeho očekávání
• spolehlivě zpracuje data společně s analytickým oddělením
• zajistí pro klienta veškerý servis spojený s oblastí poradenství
• dlouhodobě o klienta pečuje a chrání jeho zájmy

Požadujeme:
• SŠ / VŠ (vzdělání ekonomického směru výhodou)
• Obchodní dovednosti, orientaci na klienta
• Zájem o problematiku v oblasti financí
• Přirozenou autoritu, příjemné vystupování a chuť na sobě pracovat a vzdělávat se
• Zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme:
• Práci v dynamické expandující poradenské společnosti
• Možnost kariérního i odborného růstu
• Kvalitní zázemí, podporu a vzdělávání během celé kariéry
• Služby zkušených analytiků a interního callcentra
• Volnou pracovní dobu

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu:
egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 14. 1. 2014, 11:58

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Praha
Pracovní poměr
Práce na živnosťák

Další inzeráty s nálepkami:
prodejx 1387
obchodx 2576