Ekonomický/-á manažer/-ka

Jsme německá rodinná společnost s třicetiletou zkušeností a s více než 150 zaměstnanci, která se specializuje na výrobu velkoobjemových konstrukcí dle specifikace zákazníka. Zákazníci jsou především z oblasti stavebního strojírenství, výroby strojů a dopravní logistiky. Náš závod sídlí v Tachově (Západočeský kraj).

Náplň práce:
Na této pozici budete mít na starosti zejména finančně-ekonomické záležitosti, controlling, IT, personalistiku a budete přímo podřízeni jednateli. K Vaším úkolům bude patřit mimo jiné příprava a vyhotovení ročních přehledů a měsíčních provozně-ekonomických analýz. Dalším těžištěm této práce je inovace a optimalizace procesů se zaváděním nových technických systémů a dalších moderních, plánovacích a kontrolních nástrojů.

Požadujeme:
Na základě dlouhodobých pracovních zkušeností jste obeznámen/-a s ekonomickými faktory průmyslového provozu. Máte ukončené vysokoškolské vzdělání, velmi dobré německé jazykové znalosti. Vedle odborných znalostí patří k Vašim vlastnostem flexibilita, odhodlanost, samostatnost, rozhodnost, smysl pro odpovědnost, velká míra sociální kompetence a zkušenost s krizovým managementem.

Nabízíme:
Různorodou práci na vedoucí pozici s možností seberealizace a odpovídajícím finančním ohodnocením a dalšími benefity.

Místo práce: Tachov

Termín nástupu: Dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis v českém a německém jazyce s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 1. 9. 2011, 13:19

Obor
Finance
Plat
Dohodou
Lokalita
Plzeňský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
Ekonomx 35