Ekonom společnosti

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je ERDING, a.s. - společnost působící v oblasti energetických služeb a dodávek technologií pro výrobu a rozvod tepla. Sídlo společnosti je v Brně, působnost po území ČR. Počet zaměstnanců cca 70, z toho techniků pracujících v sídle společnosti 25.

Náplň práce:
Řízení agendy ekonomického oddělení, účtárny společnosti. Odpovídá za následující činnosti: vedení účetnictví, zajištění úč. auditu, vedení mzdové a personální agendy, controlling, zpracování úč. uzávěrky, výkazů, finančních plánů a rozborů, zpracování statistických výkazů, evidence a správa daní, správa majetku a budov, styk s bankovními ústavy, pojišťovnami a orgány státní správy, dodržování a udržování platnosti certifikátů ISO, pracovník pracuje samostatně, je součástí užšího vedení společnosti, předpokládají se ojedinělé služební cesty.

Požadujeme:
VŠ ekonomického směru a min. 3 letá praxe ve vedoucí funkci ekonomického oddělení. Uživatelská znalost PC, email, internet atd. Znalost IS Helios výhodou. Předpoklady: komunikativnost, aktivita, systémový přístup, spolehlivost, samostatnost a loajalita k firmě, schopnost vedení týmu lidí a řízení ekonomických a účetních aktivit společnosti, schopnost spolupracovat se středisky společnosti, bezúhonnost.

Nabízíme:
Pracovní prostředí – ekonomický útvar. Nástupní mzda dohodou. Odměny koncem roku v závislosti na plnění úkolů a výsledcích společnosti. Dodatková dovolená, stravenky.

Místo práce: Brno

Termín nástupu: červen, červenec 2012

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 7. 4. 2012, 12:24

Obor
Management
Plat
Dohodou
Lokalita
Brno - město

Další inzeráty s nálepkami:
Ekonomx 35