Ekonom/ka společnosti

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je KVADRO, spol. s r.o. působí v oblasti hotelnictví, projektová činnost, autodoprava od roku 1991.

Náplň práce:
Náplň práce je klasická s rozdělením do oblasti účetní, řízení financí, pojištění rizik, plánování, reporting a metodiky. Výkon práce představuje úzkou spolupráci s ředitelem společnosti a účetními, mzdovou účetní, komunikace s úřady, s auditory a daňovými poradci.

Požadujeme:
SŠ/VŠ ekonomického zaměření. Komplexní znalost problematiky podvojného účetnictví, daňových předpisů a příslušné legislativy ČR, zkušenosti s přípravou měsíčních a ročních účetních závěrek. Praxe v oboru min. 3-5 let. Schopnost pracovat samostatně, přesnost, pečlivost. Uživatelská dovednost na PC. Výhodou je znalost informačního účetního systému Hélios Orange, spolehlivost, loajalita, flexibilita, komunikativnost.
Výhodou znalost polského jazyka slovem i písmem. Znalost AJ komunikativně.
Pozitivní reference z bývalého zaměstnání. ŘP sk. B, trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
Hlavní pracovní poměr, nástupní mzda 25-35 tis., pružná pracovní doba.

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 1. 2. 2012, 22:25

Obor
Finance
Plat
25-35 tis.
Lokalita
Ostrava