Ekonom - Finanční ředitel

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je ALTIS Kolín, výrobní firma s dlouholetou tradicí v oblasti cukrovinek a zdravé výživy.

Náplň práce:

- odpovědnost za ucelenou agendu finančního oddělení
- vedení účetnictví/zásoby, daně, mzdy, audity/ a controllingu
- manažerské účetnictví, analýza výsledků hospodaření a odchylek k plánu
- management nákladů a jejich optimalizace
- sledování a vyhodnocování ekonomických ukazatelů firmy
- participace na zapracování měsíční závěrky a přípravě ročního plánu
- reporting, odpovědnost za správné zpracování roční účetní uzávěrky, zajištění finančního výkaznictví a kontroly, konsolidace
- finanční řízení, vztah s bankami, finančními úřady, …
- úzká spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme:

- VŠ vzdělání či SŠ s dlouholetou praxí
- min. 5 let zkušeností na obdobné pozici nejlépe ve středně velkém výrobním/obchodním závodu
- analytické schopnosti
- spolehlivost
- samostatnost
- loajalitu
- psychickou odolnost
- dynamickou osobnost, zaměřenou na výsledek
- schopnost k provádění dlouhodobé finanční strategie
- týmového hráče

Nabízíme:

- zázemí stabilní společnosti
- pracoviště v dosahu MHD
- délka pracovního poměru-doba neurčitá

Místo práce: Kolín - Ovčárecká 305

Termín nástupu: Možno ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 24. 4. 2013, 12:35

Obor
Management, Finance
Plat
Dohodou
Lokalita
Kolín