DTP operátor - grafik, produkční

Reklamní agentura Predvo s.r.o., přímý dovozce zboží z Evropy i Asie zabývající se prodejem reklamních a dárkových předmětů s potiskem. Více informací o společnosti naleznete na www.predvo.cz.

Náplň práce:
- zodpovědnost za předtiskovou přípravu
- kontrola a úprava dodaných podkladů
- zpracování grafických korektur předmětů
- příprava grafických výstupů pro různé tiskové techniky
- příležitostné vytváření grafických návrhů tiskovin a potisků předmětů
- organizace a kontrola průběhu zakázek, plánování výroby v součinnosti s tiskárnou

Požadujeme:
- vzdělání min. SOU, pozice je vhodná pro absolventy všech škol s grafickým zaměřením
- znalost grafických programů Adobe CC (InDesign, Photoshop, Illustrator), CorelDRAW X6 výhodou
- orientace v polygrafii a tiskové produkci
- zkušenost v oboru výhodou (brigáda, stáže, školní praxe)
- zodpovědnost, spolehlivost a kreativita
- organizační a komunikační schopnosti
- znalost Aj a dalších cizích jazyků výhodou

Nabízíme:
- práce pro významné klienty
- přátelský a neformální kolektiv
- odpovídající platové ohodnocení
- práce na HPP

Místo práce: Praha 8

Termín nástupu: červenec / srpen

V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: personalistika@predvo.cz

Platnost inzerátu končí 18.8.2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 18. 7. 2016, 10:22

Obor
Marketing, reklama, média
Plat
0
Lokalita
Praha