Dlouhodobá flexibilní práce/brigáda v centru Brna

Hledáte stabilní zaměstnání/ brigádu s pravidelným měsíčním příjmem a bohatými zaměstnaneckými výhodami?
Máte chuť komunikovat s našimi VIP zákazníky?
Nudí Vás přesné opakování předepsaných frází z call skriptů?

Dojdi za námi na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ISTIMA A.S. – KAŽDOU STŘEDU V 16:00.
Seznam se s naším týmem, projdi si elfí prostory a dopřej si nachystaný catering + dostaneš malou pozornost pro radost! + Pro příchozí v srpnu máme nachystaný navíc BONUS

Náplň práce:

Aktivní komunikace s našimi klienty
Podpora plnění prodejního plánu
Po zapracování možnost práce s nováčky
Spolupráce v přátelském prostředí

Co nabízíme:

Fixní plat + bonus (provize z prodeje) až 160 Kč/hod
Práci v call centru na HPP po zapracování
Vstupní školení pod vedením odborníků, které máte od nás zdarma
Možnost kariérního růstu
Zajímavou práci v příjemném a moderním prostředí, v přátelském kolektivu v centru Brna
Možnost získání Komunikačního certifikátu v hodnotě 10 000 Kč zdarma

Co požadujeme:

Komunikační dovednosti
Týmový duch
Ochotu učit se novým věcem a chuť na sobě pracovat
Základní znalost na PC
Rodilý mluvčí: čeština, slovenština

Benefity:

Dětský koutek přímo na pracovišti
Náborový bonus 2000 Kč
Bonus za přivedení kamaráda
Soutěže o věcné ceny

Pravidelné týmové akce (bowling, laser game)
Jsme jiní, přesvědčte se na Facebooku: Istima a.s. – stylové call centrum v Brně nebo na našich stránkách www.istima.cz.
V případě zájmu prosím kontaktujte naše personální oddělení na telefonním čísle 773 797 199 nebo prostřednictvím e-mailové adresy prace@istima.cz.
Vytvořeno: 28. 8. 2015, 16:25

Istima a.s.

Cejl 40/107
60200 Brno
725375129
www.istima.cz
Obor
Telekomunikace
Plat
Dohodou
Lokalita
Jihomoravský kraj
Pracovní poměr
Brigáda
Kontaktní osoba
Veronika Svobodová

Telefon
725375129
Další inzeráty s nálepkami:
istimax 182
brnox 423
prácex 251
čezx 61