Dispečer přepravy

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Lannutti Czech s.r.o.
Jsme předním evropským dopravcem a naše zelené kamiony LANNUTTI denně potkáváte na svých cestách Evropou. Máme pobočky v 7 zemích a převážíme zejména sklo pro stavební a automobilový průmysl.

"I střepy jsou štěstí."
Logistika je krásný obor, který se podobá orloji. Aby vše do sebe zapadalo, musí být všechno přesné. Přesnosti dosahujeme dobrou vůlí, partnerstvím, týmovou souhrou, spoluprací, ochotou a kvalitním procesem.
K tomu potřebujeme dobré vztahy se zákazníky i dodavateli a bezchybnou otevřenou komunikaci.
To vše máme v lidech, kteří se opírají o firemní hodnoty. A když se náhodou stane, že něco někde selže, nehledáme viníky, ale řešení.
Jsme vnitřně přesvědčeni, že právě toto nastavení firmy nám pomáhá v obdobích ekonomického oživení realizovat růst a rozvoj, a v obdobích recese udržet stabilitu.

Náplň práce:
Je Vám blízký svět dopravy? Umíte, víte, máte přehled o transportu, zeměpise, vzdálenostech, trasách, mýtných, celních, kapacitních a jiných pravidlech včetně obecné představy o užívání dopravní techniky, AETRU, tankování a spotřeby? Umíte podat informaci, jste kompetentní, umíte trpělivě vyslechnout, zklidnit emoce, najít korektní řešení aby zákazník byl spokojen natolik, aby udržel svou důvěru v nás i do budoucna?
Pak jste dobrý/á kandidát/ka na pozici dispečera, protože jste vytvářeč a udržovač klidu a důvěry navíc vybavený přesnou a věrohodnou informací.

Vaší radostí bude zejména reprezentace společnosti na úrovni Ahoj Zuzko Vašeho denního vystupování a jednání, vytváření a udržování korektního důvěryplného obchodního vztahu se zákazníky, dopravci a dodavateli, pozitivní komunikace s řidiči a jejich motivace pro správný výkon při dodržování všech bezpečnostních a kvalitativních standardů a posilování dobrého jména společnosti na evropských silnicích, péče o ně včetně podpory vzdělávání, administrativní podpora jak ji znáte (příprava přesných podkladů pro transportní kalkulace, plánování, organizování, sledování a evidence přeprav, koordinace vykládek i nakládek, vyhodnocování přeprav podle interně stanovených kritérií, řešení případných nestandardních situací, zadávání informací do databáze). To vše v souladu s hodnotami naší společnosti. „I střepy znamenají štěstí.“

Požadujeme:
Často komunikujete se zákazníky ať v našich či zahraničních pobočkách, plánujete přepravy a řešíte občasné nestandardní případy. Z toho vyplývá, že dobře vládnete angličtinou nebo němčinou a dobře ovládáte MS Office.

Nabízíme:
Pozici v perspektivním zaměstnání v režimu denních směn u české dcery velké zahraniční společnosti, motivující finanční ohodnocení, možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání a osobního rozvoje.

Místo práce: Teplice

Termín nástupu: dohodou

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: roman.basta@dike.cz

Platnost inzerátu končí 20. 8. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 20. 7. 2015, 14:03

Obor
Doprava, Ostatní
Plat
dohodou
Lokalita
Ústecký kraj