Dispečer mezinárodní nákladní dopravy s AJ/NJ/FJ

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost DORYS CZ, s.r.o. Autodopravou se zabýváme od roku 1993, jsme na trhu 22 let, nejdříve jako OSVČ, po té jako SRO od roku 1998, máme nový firemní areál s pěkným zázemím pro zaměstnance. Nový vozový park.
Pozn. Webové stránky jsou v přestavbě.

Náplň práce:
Nakupování přeprav pro naše vozidla, případně prodej přeprav spedičně jiným dopravcům,
zajišťování exportu a importu, zajišťování nakládek a vykládek a jejich provolávání, komunikace se
zákazníkem, přijímání a odesílání objednávek, komunikace s řidičem, zajišťování všech dokladů potřebných k přepravě, sledování jízdy řidiče, propočet velikosti a váhy nákladu na vozidlo apod.

Požadujeme:
Střední škola, nejlépe praxe a zkušenosti v oboru nejméně 2 roky, zaučíme i bez praxe, velká
odolnost vůči stresu, pracovitost, rychlost, časová flexibilita, dobrá komunikativnost,
perfektní znalost angličtiny nebo němčiny nebo i francouzštiny.
Platná: zdravotní prohlídka, výpis z trestního rejstříku, ŘP skupiny B, kopie dokladu o vzdělání.
Znalost práce s mobilem, navigací, PC a tabletem. Znalost práce s mapami na PC, Word, Excel, a samostatnost na ostatní počítačové práce, znalost našich programů – zaučíme.
Pro zdravotně postižené nevhodná práce z důvodu velkého psychického vypětí.

Nabízíme:
Zázemí firmy je v novém firemním areálu, doprava je náročné pracovní prostředí na psychiku, rychlost, rozhodnost, snažili jsme se toto vykompenzovat pěkným pracovním prostředím ve svěžích
a uklidňujících barvách.
Dovoz obědů, k dispozici nápoje – čaj, neperlivá voda, káva / automat na vodu a na kávu.
V případě zájmu i možnost dalšího vzdělávání.
Odměny za cizí jazyk, osobní ohodnocení, k dispozici mobil, notebook, PC v kanceláři.
Stravenky a příspěvek na pojištění buď životní, nebo penzijní, dle výběru zaměstnance.

Místo práce: Příbram

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 26. 6. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 26. 5. 2015, 11:50

Obor
Doprava
Plat
dohodou
Lokalita
Příbram