Dělník mokré lakovny - lakýrník - i bez praxe / zaučíme

UNIVERZÁL BOHEMIA s.r.o.

Společnost UNIVERZÁL BOHEMIA se zabývá hlavně zakázkovým zhotovením průmyslových povrchových úprav.

Více informací o společnosti naleznete na www.lakovna-svetla.cz.

Náplň práce:
• příprava, navěšování a svěšování produktů k lakování
• příprava barev (míchání a ředění)
• proces tmelení, kytování a broušení povrchů
• lakování
• manipulaci
• provádění kontroly výrobků
• údržba pracoviště

Požadujeme:
• SOU vzdělání - vhodní i pro absolventy / zaučíme
• manuální zručnost
• ochotu k práci
• samostatnost a zodpovědnost

Výhodou:
• praxe v lakýrnictví

Nabízíme:
• dlouhodobá spolupráce na HPP - jednosměnný provoz, pravidelná pracovní dobu, volné víkendy
• rozmanitou práci na zakázkové kusové výrobě
• příspěvky na stravování
• zdarma odborné a rozvojové vzdělávání - možnost profesního růstu a zdokonalení v oboru
• stabilní zaměstnání
• přátelský kolektiv a lidský přístup ryze české firmy, slušné jednání

Místo práce: Světlá nad Sázavou - Josefodol

Termín nástupu: možný ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: info@ubohemia.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 724 750 408.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 3. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 15. 12. 2017, 02:55

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
224819391
Obor
Výroba a provoz, Průmysl
Plat
Lokalita
Havlíčkův Brod

Telefon
224819391