Controller Junior s IT dovednostmi – vhodné i pro absolventy

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Mergon Czech s.r.o.
Společnost Mergon Czech s.r.o. je součástí mezinárodní skupiny Mergon Group a je inovátorem řešení pro lisování technických plastů v automobilovém, zdravotnickém a průmyslovém sektoru.

Náplň práce:
• Sledování spotřeby technických dílů a vytváření pracovních standardů ve spolupráci s procesními inženýry
• Vytváření přehledu dodavatelů technických dílů a služeb (včetně existujících dodavatelských smluv) a navrhování úspor v technické oblasti
• Zmapování a návrh úspor spotřeby energií ve výrobě (elektřina, stlačený vzduch, chladící zařízení), včetně zavedení elektronických monitorovacích zařízení
• Spolupráce při implementaci výrobního systému – sledování odchylek výroby a spotřeby materiálu
• Zabezpečení fungování IT infrastruktury – interně s pracovníky údržby, externě s dodavatelskými firmami
• Spolupráce s vedoucím skladu na zlepšení evidence pohybů a zůstatků skladových zásob – s možností zavedení čteček čárových kódů
• Zastupování junior účetní při práci na aktualizaci cen skladu a fakturaci výrobků
• Příprava analýz, podkladů a kontrolní činnost dle zadaných pokynů finančního ředitele
• Úzká spolupráce s ostatními členy ekonomického oddělení pro dosažení věrného obrazu hospodaření společnosti

Požadujeme:
• VŠ vzdělání – nejlépe v oborech finance, technika, IT
• MS Office – Outlook, Excel, Word,
• IT dovednosti
• Analytické myšlení, pečlivost, spolehlivost, samostatnost,
• Angličtina výhodou
• Zasílejte prosím životopisy s uvedením minimálního požadovaného nástupního platu

Nabízíme:
• příjemné pracovní prostředí a pozitivní firemní kulturu s kolegy, kteří žijí a řídí se našimi hodnotami a posláním
• možnost stát se součástí našeho týmu – budeme k Vám přistupovat s respektem a budeme Vám poskytovat možnosti rozvíjet se a dále se vzdělávat
• pomoc s odborným zaškolením – máme pro naše zaměstnance propracovaný interní systém vzdělávání a adaptační program
• možnost podílet se na rozvoji týmů a kultury firmy

Místo práce: Modřice u Brna, CTPark, Evropská 865

Termín nástupu: duben 2014

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte, obsahující i minimální požadovaný nástupní plat.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: libor.horak@mergon.com
Vytvořeno: 21. 3. 2014, 11:01

Obor
Kvalita a kontrola jakosti (QA), Průmysl, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj