CNC soustružník - programátor, seřizovač

Společnost Solid Brno s.r.o., s tradicí od roku 1990, hledá CNC soustružníka s praxí do zakázkové výroby. Pokud vás láká různorodá práce, nikoliv rutina, pak hledáme možná právě vás.

Náplň práce:

• Zakázková výroba součástek z materiálů ocel, nerez, mosaz, bronz, AL slitiny a
technických plastů do průměru 160 mm, max. hmotnost dílu 5 kg
• Programování, seřizování a obsluha CNC strojů Mazak, Goodway, Nakamura
• Měření a kontrola jednotlivých kusů dle výkresové dokumentace
• Úklid svěřených strojů a jejich okolí

Co od vás očekáváme:

• Ovládání a samostatné seřizování obráběcích CNC strojů
• Znalost řídícího systému Mazatrol nebo Fanuc výhodou
• Tvorba programu a seřízení stroje dle dokumentace
• Schopnost samostatné kontroly obrobků pomocí měřidel a kalibrů
• Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
• Ochota pracovat ve 3 směnném režimu

Nabízíme:

• Odpovídající platové ohodnocení
• Možnost 5 dnů volna navíc
• Stravenky ve výši 123,- Kč
• Příspěvky, Active Pass, prémie

Hledáme právě vás? Zašlete svůj životopis na email: dockalova@solidbrno.cz, do týdne vás budeme kontaktovat.
Vytvořeno: 21. 8. 2019, 14:09

SOLID Brno s.r.o.

Košuličova
619 0 Brno
731654778
www.solidbrno.cz
Obor
Výroba a provoz
Plat
27 - 37 000 Kč
Lokalita
Brno
Kontaktní osoba
Věra Dočkalová

Telefon
731654778