C# programátor se znalosti BizTalk

Tieto je přední severoevropská IT společnost poskytující služby v oblasti IT a produktového inženýrství. V Ostravě působí od roku 2004. S více než 1 900 zaměstnanci je jedním z největších zaměstnavatelů v oblasti informačních technologií v České republice.

Náplň práce:
Hledáme vhodné kandidáty pro pozici C# programátora se znalostí BizTalk na integraci informačních systémů.

Požadujeme:
Dobrou znalost WCF, platformy .NET a programovacího jazyka C# , znalost objektově-orientovaných metod, návrhových vzorů, UML, dobré komunikační schopnosti, střední úroveň angličtiny, orientaci na výsledek a kvalitu, schopnost a ochotu učit se novým věcem, středoškolské vzdělání s maturitou nebo vysokoškolské vzdělání.
Výhodou: znalost Microsoft BizTalk, znalost RESTful technologie, HTTP, TCP/IP, schopnost číst C++ kód, znalost agilních metodik vývoje.

Nabízíme:
Mezinárodní prostředí, denní využití angličtiny, odborná školení, technické kurzy, výuku anglického jazyka, osobní i profesní růst, odpovídající finanční ohodnocení, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, program zaměstnaneckých výhod (pružná pracovní doba, týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na kapitálové životní a důchodové pojištění, finanční odměny při životních jubileích, MS Office Suite pro domácí užití, očkování proti chřipce, káva a čaj na pracovištích). Více informací na www.tieto.cz/careers.

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: 1.11.2011, 1.12.2011, 1.1.2012

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 11. 10. 2011, 15:04

Obor
Informační technologie
Plat
Dohodou
Lokalita
Ostrava