Business analytik s AJ

Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. - V České republice v současné době aktivně působíme v oblasti informačních technologií a podporujeme zákazníky v automobilovém průmyslu. Zaměřujeme se taktéž na vývoj softwaru dle požadavků zákazníka. V této oblasti patří mezi naše zákazníky jak mateřská společnost, tak i ostatní zahraniční společnosti. Dodáváme rozsáhlá, individuální a integrovaná řešení všech požadavků moderního IT včetně vývoje pro všechny nejběžnější mobilní platformy a následné maintenance a supportu.
Více informací naleznete na stránkách www.hud.cz.

Náplň práce:
- dokumentace funkčních a business požadavků zákazníka, identifikace klíčových potřeb
- následná analýza požadavků, jejich vazeb a dopadů do procesů a aplikací-
- příprava procesních, datových a funkčních modelů
- spolupráce na návrhu architektury řešení
- podpora vývojového a implementačního týmu
- komunikace s klíčovými uživateli informačních systémů

Požadujeme:
- střední odborné nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
- základní znalost IT technologií
- analytické myšlení
- schopnost rychlé orientace v nových problematikách a možnostech jejich řešení
- komunikační schopnosti, prezentační dovednosti
- znalost algoritmizace a základů programování výhodou
- anglický jazyk na běžné komunikativní úrovni

Nabízíme:
- spolupráce na mezinárodním projektu
- technický a jazykový rozvoj
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- sick day
- jazykové kurzy
- bonusy za věrnost
- poukázky pro volný čas, aj.
- platové ohodnocení 33 – 45.000 hrubého

Místo práce: Mladá Boleslav

Termín nástupu: ihned/dle dohody

V případě zaslání Vašeho životopisu naší společnosti souhlasíte se správou, zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů, které poskytujete společnosti Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. jako správci osobních údajů. Dále souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s § 11 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Tento souhlas poskytujete na dobu 5 let za účelem získání zaměstnání pro Vaší osobu v rozsahu nezbytném pro naplnění tohoto účelu.

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: personal@hud.cz

Platnost inzerátu končí 6. 4. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 6. 3. 2015, 12:59

Obor
Obchod a cestovní ruch, Finance, Administrativa
Plat
dohodou
Lokalita
Mladá Boleslav