Brusič na CNC brusce na kulato

Jsme ryze česká firma a naším životem jsou přesné obráběcí nástroje a vše kolem nich.
Víte, jak se vyrábí na setiny? My vyrábíme na mikrony! Měříte mikrony? My jejich desetiny!
Máme výzkum, vývoj, konstrukci, technologii, výrobu a servis. A to vše pod jednou střechou. A taky spousty skvělých strojů, přístrojů a měřidel. Některé máme dokonce jako jediní v Evropě! Našimi zákazníky jsou významné firmy z oblasti Automotive, Aerospace a Energetiky. A i když jsme na trhu již 15 let, neustále se rozvíjíme. A proto hledáme nové lidi do našeho kolektivu. A nejen mladé, ale i zkušené – mládí je skvělá věc, ale zkušenosti se sbírají s léty a my to víme a ceníme si toho.
Více informací na www.astramotor.cz.

Náplň práce:
Broušení „na kulato“ tvrdokovových polotovarů nástrojů na klasické i CNC brusce
Měření a kontrola délkových, průměrových a úhlových rozměrů pomocí standardních měřidel (pasametr, mikrometr, posuvka). Měření a kontrola průměru, házivosti a ovality na jednoúčelových měřidlech (mechanické, laserové). Vykazování práce do IS pomocí čárových kódů. Čtení a orientace ve výkresové dokumentaci. Základní předepsaná údržba stroje
Práce na posunování limitů schopnosti procesu broušení na kulato (efektivita, kvalita, rozměry atd.). Pravidelné školení a workshopy.

Požadujeme:
Některé technologie máme jako jediní v Evropě, takže nejdůležitějším předpokladem je ochota se učit a zdokonalovat. Výuční list v oboru brusič nebo obráběč kovů, případně min. 2 roky praxe ve strojírenské firmě na této nebo podobné pozici. Zkušenosti s broušením na kulato na klasických strojích i CNC výhodou. Znalosti CNC programování v systému FANUC výhodou. Znalost čtení výkresové dokumentace. Práce na směny. Schopnost týmové spolupráce. Časová flexibilita.

Nabízíme:
Stabilní a zajímavou práci. Nadstandardní pracovní prostředí. Špičkové technologie. Zajištění stravování. Bonusový motivační program. Skvělý kolektiv a spousty výzev!

Místo práce: Brno
Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jaroslav.kratky@astramotor.cz

Platnost inzerátu končí 29.4. 2016 Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 29. 3. 2016, 09:49

Obor
Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Brno