Brigáda/prodejní asistentka

Hledáme samostatnou prodejní asistentku do našeho módního butiku GOLF MODE v Čestlicích na částečný úvazek.

Kandidátky musí mít smysl pro módu, chuť se učit novým věcem, schopnost identifikovat potřeby zákazníka a ztotožnit se s nabízenou značkou.

Znalost golfového prostředí výhodou.

Požadujeme:

- dokončené středoškolské vzdělání s maturitou
- věk 21 - 30 let
- přijemné vystupování, komunikativnost, smysl pro módu, spolehlivost, samostatnost
- perfektní znalost ČJ a částečnou znalost AJ
- praxe v oboru
- základní znalosti práce s PC

Nabízíme:

- práci na částečný úvazek (So-Ne 10:00-21:00)
- zajímavou práci v módním butiku a možnost stát se součástí mladé, dynamické společnosti
- nástup ihned

Náplň práce:

- prodej zajímavého zboží
- péče o zákazníky
- dodržování čistoty a pořádku na prodejně
- doplňování a uspořádání zboží na prodejně

Platové ohodnocení:

700 Kč/den. Po zkušební době navíc provize z prodeje.

V případě zájmu zašlete svůj životopis (vč. tel. kontaktu) na email:
info@golfmode.cz
Vytvořeno: 20. 2. 2014, 14:31

GOLF MODE

Obchodní 113
25101 Čestlice
777209307
www.golfmode.cz
Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
700 Kč / den
Lokalita
Praha - Východ
Pracovní poměr
Brigáda
Kontaktní osoba
Miroslav Stiburek

Telefon
777209307