BRAND MANAGER – znalost AJ podmínkou

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Aries,a.s.. - výrobce punčochového zboží, kompresivního zboží určeného pro prevenci a léčení křečových žil a kompresního sportovního zboží. Naše firma je středně velká, dynamicky se rozvíjející. Pozice je vhodná pouze pro schopné zájemce.

Náplň práce:
Realizace marketingového plánu, realizace marketingových akcí, dohled nad zvyšováním známosti značky, účast na závodech, kongresech, školení prodejců.

Požadujeme:
SŠ, VŠ vzdělání
Výborná znalost anglického jazyka, znalost polského jazyka výhodou.
Výborná znalost práce na PC a na internetu.
Zkušenost v marketingu min. 2 roky.
Znalost zdravotního a sportovního zázemí vítána
Aktivní řidič. Časová flexibilita.
Napište, proč byste byli přínosem pro naši firmu.
Připojte i Vaši fotografii.

Nabízíme:
Zajímavou práci, služební NT, telefon, auto, 5 týdnů dovolená, vzdělávání, plat 30-40tis.

Místo práce: Studenec u Horek 309

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem, názvem pozice a fotografií, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 8. 11. 2013, 12:49

Obor
Marketing, reklama, média
Plat
dohodou
Lokalita
Semily