Automechanik osobních automobilů

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Auto K+K Tomáš Kubec. Renomovaný autoservis s dlouholetou tradicí a stálou klientelou, působící v Černošicích u Prahy již 18 let. Jejich zákazníky jsou lidé z Prahy a okolí, stejně tak vozové parky pražských firem. Specializují se na vozy koncernu VW, Audi, Škoda, Seat, Porsche.

Náplň práce:
Mechanické opravy, úpravy a diagnostika osobních automobilů koncernu VW.

Požadujeme:
Hledáme šikovného precizního člověka, kterého práce s auty těší a má zájem se učit nové věci. Praxe, vyučení v oboru, základní znalost práce na PC a němčiny nebo angličtiny výhodou, nikoliv nutností. Řidičský průkaz sk. B podmínkou.

Nabízíme:
Nabízíme kvalitní vybavení servisu, přátelský kolektiv, podporu dalšího vzdělávání, zvýhodněné ceny náhradních dílů, obědy zdarma, přátelskou atmosféru. Nabízíme stabilní práci po celý rok. Pracovní doba pondělí až pátek. Možnost výdělku pro schopné přes 40.000,- Kč měsíčně.

Místo práce: Solopisky 56, 252 28 Černošice

Termín nástupu: Ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 6. 7. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 6. 6. 2016, 12:39

Obor
Auto-Moto, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Středočeský kraj