Automechanik – elektrikář odměna až 60 000,-

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Autoservis 3H spol. s r.o. – autorizovaný servis Škoda s 20ti letou historií na Praze 4.

Náplň práce:
Chcete samostatně pracovat v autorizovaném autoservisu v Praze, mít zajímavou, pestrou práci, mít možnost profesního a osobního růstu a být za to velmi dobře finančně a morálně ohodnocen?
Jsem ředitelem úspěšného značkového autoservisu v Praze. Jsem velmi pracovitý, cílevědomý s kultivovaným projevem, přísný sám na sebe i na své okolí. Dovedu ocenit dobrou práci finančně i pochvalou.

Požadujeme:
- máte praxi v oboru min. 5 let?
- máte praxi na vozech značky Škoda, Ford nebo Opel?
- pracoval jste „na sebe“, na ŽL (není podmínkou)?
- zvládnete jakoukoliv běžnou opravu?
- víte si rady s běžnou autoelektrikou?
- neznáte slovo „nejde“?
- jste zvyklý tvrdě pracovat?
- rád pracujete v týmu a víte, že jedině v týmu je síla?
- máte chuť se stále vzdělávat?
- umíte být loajální k firmě?

Odpověděl-li jste kladně na výše uvedené otázky, pak jste ten, kterého hledám do našeho týmu mladých příjemných lidí pro další rozvoj naší firmy.
Rozhodně nehledám někoho, kdo očekává teplé pracovní místo a každodenní čekání až mu „padne“.

Nabízíme:
- odměnu až 60 000,- v závislosti na výkonu
- prima partu
- moderní prostředí
- produktové školení a do začátku pomoc
- práci na HPP/ŽL

Místo práce: Praha 4

Termín nástupu: Ihned

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
V motivačním dopise prosím uveďte odpovědi na následující otázky:
1. Proč reagujete na náš inzerát a čím Vás naše nabídka oslovila?
2. Proč bychom si měli vybrat právě Vás?
3. Co považujete za svůj největší pracovní úspěch?

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 11. 1. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 11. 12. 2014, 15:44

Obor
Auto-Moto, Průmysl, Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Praha