Automatizační námořní inženýr (olej/plyn)

Náplň práce:
• design, specifikace a dokumentace automatizačního systému dle požadavků,
• vytvářet funkční popis a aplikace SW programů,
• koordinace s hardwarovým plánem,
• plnění FATs (File Allocation Table = tabulka obsahující informace o obsazení disku v souborovém systému vytvořeném pro DOS),
• uvedení do provozu u zákazníka,
• aktivní účast v projektových týmech,
• přispívat kreativními nápady k vývoji řešení, která udrží krok s vývojem technologií a tržních trendů,
• vytvářet technickou dokumentaci v souladu s naší firmou a zpracovávat požadavky koncových zákazníků.

Požadavky:
• SŠ vzdělání v oboru elektro, (vysokoškolské vzdělání Bc./Ing. je upřednostňováno),
• znalost jakéhokoliv PLC (Siemens, Mitsubishi, Allen-Bradley, atd.) a programovacích nástrojů (FBD, SFC, ST),
• znalost SCADA / HMI principů (In Touch, WinCC, Promotic, atd.),
• znalost průmyslové komunikace (Profibus, Modbus, DeviceNet, atd.),
• uchazeče bez praxe bude nutné zhodnotit,
• schopnost komunikovat v anglickém jazyce (min. na úrovni B1),
• schopnost pracovat v mezinárodních týmech,
• schopnost pracovat samostatně i v kolektivu,
• flexibilita při služebních cestách do zahraničí.

Nabízíme:
• zázemí silné mezinárodní společnosti,
• otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů,
• využití cizích jazyků,
• vzdělávací a rozvojové kurzy,
• široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění atd.).

Splňujete-li požadavky a máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, zašlete svůj životopis v českém i anglickém jazyce na adresu: radka.kanclirova@promotion-sale.eu nebo na adresu: andela.nohelova@promotion-sale.eu
Vytvořeno: 16. 5. 2013, 11:48

Promotion&Sale s.r.o.

Dr. Martínka1295
70030 Ostrava - Hrbůvka
724099828
promotion-sale-eu
Obor
Průmysl
Plat
40000
Lokalita
Ostrava
Kontaktní osoba
Radka Kanclířová

Telefon
724099828