Asistentka ředitele – Ostrava

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká IT společnost DIGIS, spol. s r.o. se zaměřením na GIS. Společnost má do 35 zaměstnanců a na trhu působí více než 20 let. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.digis.cz

Náplň práce:
- vedení sekretariátu ředitele
- vyřizování došlé/odchozí pošty
- vyřizování pohledávek a závazků
- příprava účetních dokladů pro externí účetní firmu
- personální a mzdová agenda
- referent nákupu svěřených komodit (kancelářské potřeby)
- vedení příruční pokladny
- vedení firemních archiválií
- vedení povinných hlášení ze zákona (statistika, obaly apod.)
- příprava občerstvení při poradách, návštěvách ředitele (nealko nápoje)

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitou
- praxe na pozici asistentky manažera min. 5 let
- PC znalosti min. MS Office
- znalost AJ
- řidičský průkaz skupiny „B“
- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, dobrá komunikativnost
- schopnost týmové spolupráce, firemní loajalita
- Nekontaktujte prosím společnost DIGIS telefonicky, životopisy s motivačním dopisem, názvem pozice a případné dotazy zasílejte pouze e-mailem na adresu egrundova@jobsystem.cz!!!

Nabízíme:
Vyspělou firemní kulturu společnosti založenou na osobní zodpovědnosti jednotlivce, která přispívá k celkové týmové úrovni společnosti. Kulturní a příjemné pracovní prostředí s vysokou mírou zabezpečení prostor a nevšedním zázemím. Nekuřácká budova s denním bufetem, šatnou, kolárnou, klimatizací a hygienickým zázemím. Dopravní dostupnost všeho druhu. Potřebné pracovní prostředky jsou samozřejmostí (PC, mobily, služební auta). Plán vzdělávání, investic, řízení jakosti. Firemní angličtina dle úrovně zaměstnance v prostorách firmy. Týden vánoční celofiremní dovolené navíc. Odměňování bude sděleno osobně při pohovoru.

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: 1.6.2014

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 11. 2. 2014, 16:04

Personalistika a lidské zdroje (HR), Finance, Administrativa
Plat
0
Lokalita
Moravskoslezský kraj