Asistentka obchodního oddělení

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost JN Interier Česká republika, s.r.o. – výroba nábytku na zakázku.

Náplň práce:
• Administrativní podpora obchodního oddělení.
• Asistent marketingového specialisty (inzerce, kampaně).
• Podpora prodejcům, cenová tvorba.
• Příprava podkladů pro personální úsek.
• Správa a administrace sociálních sítí a webu.
• Zadávání dat do firemního systému.
• Udržování informační databáze stávajících a potenciálních klientů společnosti.
• Vytváření a odesílání newsletterů.
• Produkce reklamních, prezentačních předmětů a objednávání kancelářských potřeb.

Požadujeme:
• Min. SŠ vzdělání.
• Smysl pro pečlivost.
• Schopnost týmové práce a ochota se učit a rozvíjet.
• Zodpovědnost a proaktivní přístup k práci.
• Dobrou znalost MS Office - Excel, Word, Internet.
• Znalost AJ výhodou.

Nabízíme:
• Rozmanitou a zajímavou práci v příjemném prostředí.
• Zaměstnání ve stabilní, zavedené a rostoucí firmě.
• Velmi dobrý kolektiv a dobré platové ohodnocení.

Místo práce: Brandýs nad Labem – Stará Boleslav

Termín nástupu: Ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 23. 3. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 23. 2. 2016, 15:35

Obor
Administrativa
Plat
0
Lokalita
Středočeský kraj